.
   Homeopatie.cz

HOME   

Homeopatická akademie

Přednáška:

Philip Bailey M. D.

 

Významný britský homeopatický lékař Philip M. Bailey, M. D.  je autorem odborných knih, z nichž nejznámější, Homeopatická psychologie, byla již v devadesátých letech přeložena do mnoha jazyků a přinesla mu celosvětové uznání. Kniha patří k základnímu fondu moderní homeopatické literatury. Je to obsáhlá materia medica s důrazem na psychologické profily léků. V češtině vyšla jeho kniha Carcinosinum, kterou vydalo nakladatelství Alternativa. Dr. Bailey žije v současné době v Austrálii. Českou republiku navštíví podruhé. Loni se sním studenti  Homeopatické akademie měli příležitost setkat na Letní škole.

Program:
Léky pocházející z mléka jsou používány v homeopatii více než sto let, ale teprve nedávno jsme začali chápat  celistvý  psychologický obraz  každého z nich. Z těchto  obrazů pak vychází obecné poznání témat mléka a jeho psychodynamiky. Na svém lednovém semináři Philip pojedná tato témata, jako je  např.  beznaděj, spiritualita  a  závislost. Každý z léků pak má kvality, náležící k živočichovi, z něhož mléko pochází. Podrobné popisy a zvláštní rysy  léků Lac felinum, Lac humanum, Lac delphinum, Lac Leoninum, Lac equis, Lac defloratum a Lac caninum budou rovněž součástí semináře. Seminář budou provázet záznamy případů na videu. Seminář  je tematicky shodný s Philipovou knihou Lac Remedies in Practice, která nedávno vyšla v Holandsku.

HOMEO - homeopatický program Na přednášce bude též oficiálně představen a uveden do prodeje nový homeopatický software v češtině HOMEO.

Datum konání: 22. – 23. ledna 2011 (so 9 – 18 h, ne 9 – 17 h)

Místo konání: Kongresový sál Nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, Praha 5 (vchod od spodní vrátnice)

Dopravní spojení: Metrem trasa B, stanice anděl, výstup směr Motol. Z ulice Stroupežnického (autobusové nádraží) autobusem č. 167 do stanice Na Homolce. Nebo tramvají č. 4, 7, 9 do stanice Pod Kotlářkou a pak autobusem č. 167 do stanice Na Homolce. Mapka zde

 

Cena: 1900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2300 Kč pro ostatní zájemce.
Platba v hotovosti na místě. Na vyžádání zajistíme ubytování.

Další informace:
Alternativa s. r. o., Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 16
E-mail: info@alternativa.cz
Tel.: 257 922 331
Skype: alterinfo

 

   Připravil filipc@volny.cz

st