Letní praktický seminář Homeopatické akademie v Kamenici nad Lipou

19.2.2008 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Místo konání: hotel U Lípy, Kamenice nad Lipou

Termín: 28. 6. – 4. 7. 2008 (So–Pá)
Ubytování od 15 h, začátek kurzu od cca 16 h. (Bude upřesněno v červnu)

I v tomto roce se při praktickém poznávání homeopatie setkáme v jižních Čechách v městečku Kamenice nad Lipou, které se nachází 37 km jižně od dálnice D1 přibližně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem. Krásná příroda plná lesů, luk a rybníků, několik hradů a zámků, úzkokolejná železnice, nejstarší lípa v Čechách, jedinečná kvalita ovzduší a klid, výlety na kole eventuelně na koních – to všechno nás čeká, kromě týdne naplněného převážně studiem homeopatie.

Hotel U Lípy, kde budeme ubytováni a kde se budou semináře konat, je zrekonstruovaný historický objekt blízko zámku a zámecké zahrady, kousek od lesa. Hotel poskytuje pohodlí a dobré zázemí pro školící akce. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, televizi. Vybavení hotelu: infrasauna, whirlpool bar, restaurace, kongresový sál, salonky, učebny, parkoviště otevřené i uzavřené, konferenční centrum. Součástí hotelového komplexu je i posezení v příjemném venkovním prostředí hotelové zahrádky a také stylová vinárna „Konírna“ s krbem a otevřeným ohněm. Hostům je k dispozici stálá recepce, kde je bezpečností schránka, hotelové taxi, parkování u hotelu. Autobusová zastávka 100 m, vlak 300 m. Sportovní možnosti v blízkosti: bowling, jízda na koni, koupaliště, kulečník, půjčovna kol, sportovní hala, rybolov, sauna, střelnice, šipky, tenisový kurt.

Praktické semináře – společné rozbory případů pod vedením zkušených anglických i našich homeopatů, budou probíhat jako v minulých letech 6 hodin denně (8 vyučovacích h). Pokud bude stejně jako vloni a předloni přesahovat počet přihlášených účastníků 75, bude kurz rozdělen na 2 skupiny – třídy podle stupně pokročilosti. Opět si můžete k „živému“ skupinovému vyšetření přihlásit svůj případ (klienta, někoho z rodiny, nebo sebe). Je třeba toto oznámit předem a sjednat přesný termín. S případy lektorů budou spojeny i přednášky o lécích a metodě. Část semináře (zejména pro pokročilejší posluchače) by mohl být opět věnován i jiným alternativním přístupům k léčbě. Bude zde také čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory, a samozřejmě také k odpočinku a sportu. Večer počítáme opět s několika kratšími doplňkovými programy. Budeme se snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný první prázdninový týden.

Obohacením letní školy je i seminář nové techniky odstraňování negativních emočních zátěží – EFT (Emotional Freedom Technique), která může být užitečným doplňkem homeopatické léčby. Je prováděna hlavně jako samoléčba a spočívá mj. ve stimulaci určitých meridiánů. Je velmi známá hlavně v USA, kde vznikla. Sindy Katayama je naše přední odbornice a propagátorka této metody, kterou studovala přímo u zdroje. Její seminář (2 x 2 hodiny) proběhne v přestávkách mezi homeopatickým programem. Velký zájem vzbudila tato technika i v podání Iana Watsona na naší loňské letní škole.

Lektoři: Nick Churchill (Velká Británie), Dr. Russell Malcolm (Faculty of Homeopathy, Velká Británie), Marie Valášková, Mgr. Jiří Čehovský, Ing. Jan Matyáš

Přihlášku naleznete zde

Další informace:
Alternativa, spol. s r. o., Elišky Přemyslovny 380, 156 00 Praha 16 – Zbraslav
E-mail: info@alternativa.cz
Tel.: 257 899 205
Tel./fax: 257 922 331
Skype: alterinfo

Homeopatická akademie

Homeopatická akademie logo maléTříleté studium určeno všem se zájmem o hluboké poznání tohoto celostně založeného oboru, bez ohledu na současné vzdělání a povolání. Poskytuje základ pro odbornou léčbu na vysoké úrovni, v rodině, v samo­léčbě i v profesionální lékařské a léčitelské praxi. Přednášky jeden víkend v měsíci. Přednáší Mgr. Jiří Čehovský a další zkušení homeopaté. Několikrát ročně se posluchači setkávají se známými osobnostmi homeopatie se zahraničí.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.