Opary vyléčené nosodou Herpes simplex

30.5.2018 | Marie Valášková | Valaskova43@seznam.cz | Popisy léků, Případy

Herpes simplex (ale i Herpes zoster) používám dost často a velmi úspěšně. Funguje jednak u „nevěřících Tomášů“, a to je právě případ, který chci popsat, a pak také u klientů, kteří trpí na opary například u moře, po slunění. Konstituční lék velmi výrazně omezí výskyt oparů u lidí se sklonem k jejich tvorbě, ale někdy konstituční léčba z různých důvodů nepřichází v úvahu a pak dobře funguje tato nosoda. Nosodu často připravuji v kapkách s doporučením i lokální aplikace a často účinnost této nosody klienta přesvědčí, že homeopatie funguje.

Známý si mi postěžoval, že ho trápí opary – kolem úst, ale, že docela dobře funguje mastička (snad zovirax), nabídla jsem mu homeopatickou pomoc, ale nechtěl. Pak se ale objevil další nepříjemný opar u nosu,  a tak jsem mu „vnutila“ dvě kuličky této nosody a ještě pár jsem  mu jich dala sebou. Asi si dovedete představit, jakou jsem měla radost, když jsem další den dostala zprávu, že opary jsou z 90% pryč!

Homeopatická akademie

Homeopatická akademie logo maléTříleté studium určeno všem se zájmem o hluboké poznání tohoto celostně založeného oboru, bez ohledu na současné vzdělání a povolání. Poskytuje základ pro odbornou léčbu na vysoké úrovni, v rodině, v samo­léčbě i v profesionální lékařské a léčitelské praxi. Přednášky jeden víkend v měsíci. Přednáší Mgr. Jiří Čehovský a další zkušení homeopaté. Několikrát ročně se posluchači setkávají se známými osobnostmi homeopatie se zahraničí.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *