Přednáška Nicka Churchilla

21.2.2006 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Nick Churchill, známý anglický homeopat s praxí v Anglii a USA, který vyučuje na anglických a japonských homeopatických školách, přijede opět do Prahy.

Téma jeho přednášky se tentokrát týká toho, jak vést interview a jak analyzovat údaje o klientovi ve složitých případech, kdy předchozí předepsání nepřinesla očekávaný výsledek.

Použití nových a nově popsaných léků.

11. a 12. března na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK, José Martího 31 (souběžná s Evropskou), Praha 6, Vokovice. Cena 1 500 Kč pro posluchače a absolventy Homeopatické akademie (pro ostatní 1 600 Kč, ti by měli nahlásit svou účast předběžně organizátorovi).

Kontakt: Alternativa, spol. s r. o., tel. 257 922 331, e-mail: info@alternativa.cz

Homeopatická akademie

Homeopatická akademie logo maléTříleté studium určeno všem se zájmem o hluboké poznání tohoto celostně založeného oboru, bez ohledu na současné vzdělání a povolání. Poskytuje základ pro odbornou léčbu na vysoké úrovni, v rodině, v samo­léčbě i v profesionální lékařské a léčitelské praxi. Přednášky jeden víkend v měsíci. Přednáší Mgr. Jiří Čehovský a další zkušení homeopaté. Několikrát ročně se posluchači setkávají se známými osobnostmi homeopatie se zahraničí.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.