Ian Watson přednáší v Praze

19.8.2005 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Ve dnech 17. a 18. září 2005, od 9.00, v sobotu do 18.00, v neděli do 16.45, na Fakultě TV UK, José Martího 1 (souběžná s Evropskou), Praha 6.

Poprvé přijíždí do Čech jeden z nejznámějších britských homeopatů, autor knížky Průvodce metodami homeopatické léčby, která vyšla před několika lety i v češtině (nakl. Alternativa).

Hlavním tématem přednášky bude vztah mezi homeopatem a léčenou osobou – jak se promítá do našich hodnocení, jak nás ovlivňuje a jak ovlivňuje homeopat výpověď, přístup a chování léčeného. Jakých chyb se vyvarovat. Jak pracovat s pacientem k získání co nejlepších výsledků. Jako obvykle uvidíme i řadu ukázek praktických případů. Autor se v poslední době intenzivně zabývá také vztahem taoismu a homeopatie, o čemž napsal svou poslední knihu.

Srdečně jsou zváni nejen studenti a absolventi Homeopatické akademie, která přednášku pořádá, ale také čtenáři jeho knížky a všichni, kdo mají rádi homeopatii. Překlad do češtiny.

Cena kurzu 1 500 Kč, možnost placení na místě. Informace na adrese a telefonech Alternativy.

Homeopatická akademie

Homeopatická akademie logo maléTříleté studium určeno všem se zájmem o hluboké poznání tohoto celostně založeného oboru, bez ohledu na současné vzdělání a povolání. Poskytuje základ pro odbornou léčbu na vysoké úrovni, v rodině, v samo­léčbě i v profesionální lékařské a léčitelské praxi. Přednášky jeden víkend v měsíci. Přednáší Mgr. Jiří Čehovský a další zkušení homeopaté. Několikrát ročně se posluchači setkávají se známými osobnostmi homeopatie se zahraničí.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *