Svatá Matka Tereza

4.9.2016 | Mgr. Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Mother_Teresa_02Papež František dnes ve Vatikánu prohlásil Matku Terezu za svatou. Řekl mezi jiným, že „neúnavně pracovala pro milosrdenství“ (Guardian).

Matka Tereza (1910 – 1997) se v Indii věnovala charitativní činnosti a péči o chudé nemocné, pro něž založila a organizovala řadu nemocnic. Vystudovala homeopatii u velmi známého indického lékaře Dr. Divan Jai Chanda a nejen že ji široce používala ve svých nemocnicích, ale také ji sama praktikovala jako homeopat nelékař nebo asistovala homeopatickým lékařům. Založila také v roce 1950 homeopatickou lékárnu v Kalkatě. (Zdroj: Dana Ullman,MPH)

Věřím, že srdce každého homeopata je, dokonce bez ohledu na jeho náboženskou víru, tímto dnešním aktem a uznáním zásluh velmi potěšeno.

Homeopatická akademie

Homeopatická akademie logo maléTříleté studium určeno všem se zájmem o hluboké poznání tohoto celostně založeného oboru, bez ohledu na současné vzdělání a povolání. Poskytuje základ pro odbornou léčbu na vysoké úrovni, v rodině, v samo­léčbě i v profesionální lékařské a léčitelské praxi. Přednášky jeden víkend v měsíci. Přednáší Mgr. Jiří Čehovský a další zkušení homeopaté. Několikrát ročně se posluchači setkávají se známými osobnostmi homeopatie se zahraničí.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *