Svinská chřipka (swine flu) – o čem to celé je?

29.4.2009 | Mgr. Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz | Ostatní

Panika se šíří. 6 lidí v Mexiku zatím zemřelo na prasečí chřipku. Šíří ji prý nový virus. Šest lidí zemřelo tedy ve velké zemi, kde umírá denně mnoho tisíc lidí na nejrůznější choroby, včetně obyčejné chřipky. V Evropě ani v Americe nezemřel s touto diagnosou zatím nikdo. Jsou vyhlašována mezinárodní karanténní opatření. Hlasatelé v televizi mají vytřeštěný pohled, když mluví o této nové začínající „pandemii“. Všechna ostatní zdravotní témata jsou touto zprávou potlačena, nemluví se o ničem jiném. Ani o tom, že v Evropě i v USA denně umírají na rakovinu, skutečnou pandemii, tisíce lidí. Každý třetí Evropan onemocní rakovinou. Obrovské množství lidí umírá v obou zemích a také v Mexiku na následky bronchiálního astmatu. Další velká pandemie. Šíření těchto a mnohých dalších chronických nemocí zdravotnický průmysl, spotřebovávající tak obrovské prostředky, neumí zabránit ani omezit, což kupodivu nikoho z autorit výrazně neznepokojuje. Mediální a politické autority jaksi zapomněly, že před tím nám bylo vyhrožováno „ptačí chřipkou“ a před tím „nemocí šílených krav“ – všechny tyto údajně hrozící pandemie šly zcela do ztracena. A už tu máme další.

Zajímavé je, že prasečí chřipka tu není (byť je ohlašována jako zcela nová hrozba) poprvé. Prvně se objevila v USA v r. 1976! Okamžitě vyvstala masivní mediální a očkovací kampaň, která stála obrovské peníze. Vakcína měla za následek v mnoha případech ochrnutí, což vedlo k celkovým odškodňovacím nárokům obětí očkování přesahujícím 1,3 miliardy dolarů a 25 lidí zřejmě následkem očkování zemřelo, jak informuje server Mercola.com. K žádnému výraznějšímu projevení „epidemie“ tehdy nedošlo. Přestože prezident USA Bush st. tehdy prohlásil, že dva miliony Američanů by mohly na tuto chřipku umřít.

K čemu tyto kampaně slouží? O co tu jde? Odpověď jsem našel v ekonomickém časopise E15. Pod vlivem mediální paniky sice mírně klesají akcie leteckých společností a cestovních kanceláří, zatímco farmaceutické akcie letí nahoru! Hurá! Alespoň pro některá odvětví průmyslu tím možná končí tzv. „hospodářská krize“. Další možné vysvětlení je v tom, že média i vlády potřebují krize, aby mohly ukázat svou pohotovost a sílu. Takže tato ptáko-kravsko-prasečí chřipka má přece jen svůj smysl. Jen si kladu otázku, kdy bude u nás, kde si potrpíme na rarity, jako je povinné očkování, zavedeno též povinné nošení masek proti chřipce.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *