Rada pro podporu veterinární homeopatie

14.2.2018 | MVDr. Michal Jiřička | vethomeopatie@gmail.com | Aktuality

Vážení přátelé veterinární homeopatie,

s radostí Vám oznamujeme, že byl založen spolek Rada pro podporu veterinární homeopatie, z. s., který sdružuje veterinární lékaře praktikující homeopatii.

Hlavním cílem spolku je podpora a propagace veterinární homeopatie v ČR, dále vytvoření prostoru pro sdílení informací a zkušeností. K potřebě se sdružit a začít společně vystupovat nás vede i vlna nevole proti veterinární homeopatii, a homeopatii vůbec, která se v poslední době opět zvedla ve světě i u nás. Organizace by mohla tyto účelové argumentace až dezinformace uvádět na pravou míru a to nejen na veřejnosti, ale i před úředními autoritami.

Zveme Vás ke společné tvorbě nové veterinární homeopatické budoucnosti. Pro pro informace o členství a jakékoli další informace nás neváhejte kontaktovat.

Za Radu pro podporu veterinární homeopatie, z. s.

MVDr. Michal Jiřička
MVDr. Ivana Prášková
E-mail:  vethomeopatie@gmail.com, Tel.: 775 577 057

Veterinární homeopatie – Dr. George Macleod

Materie medika s klinickým repertoriem.
veterinarni_homeopatieKniha je určena k léčení zvířat, ať už domácích a hospodářských nebo divoce žijících. Dr. Christopher Day o ní napsal v The Journal of The British Homoeopathic Association: „Žádný veterinární lékař používající homeopatii nebo zvažující její použití se bez této knihy neobejde. Považuji ji za nejdůležitější dílo a velký přínos, ukazující cestu.“ Obsahuje veterinární popis asi tří set léků, jedinečná je sekce nosod a orálních homeopatických vakcin. Popis léku je strukturován podle hledisek anatomie a klinických indikací. Klinické repertorium uvádí abecední seznam nemocí, potíží a neduhů a přiřazuje k nim odpovídající léky. Kniha je důležitým pomocníkem nejen v profesionální praxi, ale poslouží každému s vážným zájmem o homeopatickou léčbu zvířat. První veterinární homeopatická materie medika v češtině.

Knihu můžete zakoupit zde