Autopatie při alergiích – online seminář, vstup volný

4.3.2021 | Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Dvouhodinový online seminář, v němž bude Mgr. Jiří Čehovský mluvit o tom, jaké jsou již dosažené výsledky při léčení těchto „nevyléčitelných“ potíží, jaké techniky a postupy autopatie použít a jaké se nejvíc osvědčují, jaká jsou specifika celostního vylaďování organismu prostřednictvím prány, vitální síly. Bude odpovídat i na dotazy účastníků.

23. 3. 2021, 19 – 21 h

Vstup volný, není třeba se registrovat.

Seminář proběhne jako živý přenos přes internet, prostřednictvím služby YouTube Live.
Můžete ho tedy velmi jednoduše sledovat z pohodlí vašeho domova či odjinud, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Není třeba nic instalovat, před začátkem stačí kliknout na níže uvedený odkaz. Pomocí chatu můžete klást písemné otázky lektorovi a komunikovat s ostatními účastníky.

Vstup do semináře zde

Autopatická svépomoc – Jiří Čehovský

V této v pořadí již třetí knize o autopatii podává autor přehlednou a shrnující informaci o tom, co dělat, jak samostatně postupovat s cílem zlepšit narušené zdraví, životní pocit a vitalitu. A to především při používání autopatie pro sebe, v rodině a ve svém okolí. Jsou tu i nejnovější zkušenosti autora a jeho žáků. Autopatická technika jemné stimulace vitální síly, prány, je vysvětlena systematicky, na příkladech, tak aby zde mohl nalézt inspiraci nejen nováček, ale i zkušený poradce.

Knihu můžete zakoupit zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *