Homeo vtip

29.6.2005 | Eliška Grazová | eliskagrazova@gb-soft.cz | Ostatní

Moje kamarádka Klára, se kterou se vídám jen občas na vodě nebo na horách, je velmi moudrá a vzdělaná žena.

Když jsme si tak jednou povídaly, řekla mi: „Víš, já homeopatii nevěřím. Naše Anička měla ekzém odmalička. Když jí bylo 22 let, byla u homeopata asi třikrát, vždycky dostala jen jednu kuličku, stálo to takových peněz a pak se jí ekzém ztratil úplně sám.“ S údivem jsem na ní pohlédla a zeptala se, za jak dlouho po podání posledního homeopatického léku – „kuličky“ se ekzém ztratil. „Zlepšoval se pomalu a do půl roku se zcela ztratil.“ „No právě, tak funguje správně podaný homeopatický lék. Tělo se vypořádává se svou nemocí pomalu a postupně do úplného uzdravení,“ vysvětlovala jsem jí. Nevěřícně se na mě podívala a jen řekla: „Opravdu?“

A čemu říká tolika peněz? Pak uznala, že vynaložené peníze jsou jen zlomečkem toho, co stálo všechno to marné úsilí po celá léta vynaložené k vyléčení ekzému.

„Smím si tvůj příběh napsat, jako homeopatický vtip?“ zeptala jsem se a obě jsme se srdečně zasmály. Slíbila mi, že dcera podá zprávu o vyléčení ekzému svému homeopatovi. „O homeopatii si určitě něco přečtu a příště to probereme,“ řekla s úsměvem.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *