Homeopatická svépomoc – bezplatný webinář

20.8.2018 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Jak můžeme jemným způsobem zlepšovat zdraví své a svých blízkých, jak si poradit i s tzv. “nevyléčitelnými” problémy těla a mysli, jak zlepšit nebo odstranit i dlouhodobé chronické potíže a trápení. Jak zvyšovat svou vitalitu. A jak na to vlastními silami. Co k tomu potřebujeme, jakých chyb se někdy dopouštíme, co můžeme reálně očekávat…

Bezplatné internetové setkání s Mgr. Jiřím Čehovským, zakladatelem Homeopatické akademie, a s jeho pětatřicetiletými homeopatickými zkušenostmi.

V průběhu webináře je možné klást písemně do chatu dotazy, na něž bude lektor odpovídat.

12. září 2018 od 18 h

Webinář již proběhl, děkujem všem účastníkům.

 

 

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *