Je možné léčit rakovinu jemnými prostředky?

18.2.2015 | Mgr. Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz | Metoda, Ostatní

Rakovina u nás patři k nejběžnějším nemocem, její výskyt stále narůstá, dostává ji každý třetí občan a stala se již druhou nejčastější příčinou smrti v ČR. Naše informace o Johnstonově knize a webových stránkách se netýká přímo homeopatie, avšak rozhodli jsme se ji zařadit, jak to  udělala i některá velmi sledovaná americká media, např. www.naturalnews.com.

Ano, odpovídá na otázku v titulku Američan Vernon Johnston, autor knihy Vernon´s Dance with Cancer (Vernonův tanec s rakovinou), který si sám před více než pěti lety zcela vyléčil rakovinu prostaty, ve stupni IV., metastazující do kostí a s vysokými PSA markery. Léčba trvala jen 11 dní. Jeho stránky: www.phkillscancer.com (phzabíjírakovinu). Když mu lékaři sdělili po testech (biopsii, CT ad.) diagnosu a pozvali jej na další test za 13 dní, řekl si, že to mezi tím zkusí ovlivnit jemnými prostředky, a sice zvýšením pH, neboli zásaditosti svého těla. Věděl totiž z internetu, že rakovina miluje nízké (kyselé) pH a nesnáší vysoké. Postupoval následovně:

Johnstonův postup v hlavních bodech

sodaZačal s jednou čajovou lžičkou sypké jedlé sody (soda bicarbona, v USA se nazývá baking soda) rozpuštěné ve sklenici studené (nikoliv zahřívané) vody z kohoutku. Po rozpuštění sody přidal do sklenice ještě čajovou lžičku černé melasy (surový třtinový cukr). A opět dobře promíchal a rozpustil. Video přípravy s jeho komentářem je zde. Směs rozpuštěné jedlé sody a černé melasy následně vypil. Jedlá soda je zásaditá potravina nebo potravní doplněk, podle toho, zda se prodává v potravinách nebo v lékárně. Lékárenská kvalita je samozřejmě pro konzumaci vhodnější. Sodu s melasou pil vždy na prázdný žaludek.

Druhý den udělal to samé. Totéž i třetí a čtvrtý den. Cítil se dobře, a tak si pátý den přidal ještě jednu sklenici. Jednu dopoledne a jednu před spaním. Později, po svém uzdravení, doporučoval ostatním začít rovnou dvěma sklenicemi denně.

Šestý den dal do sklenice 2 čajové lžičky sody a dvě čajové lžičky melasy a bral to dvakrát denně. Více se pozoroval a zjistil, že je mu trošku nevolno od žaludku.

Sedmý den pokračoval stejně, a cítil, říká, jak jeho organizmus začal být okysličován. Je zjištěno, což VJ věděl, že vzestup pH v krvi o pouhé setiny stupně významně zvyšuje schopnost krve přenášet kyslík. Zároveň mu bylo známo, že rakovinná buňka nesnáší okysličování. Ví se, že nejlépe jí je, když může nerušeně fermentovat cukr s co nejmenším přístupem kyslíku.

Osmý den bral stejnou dávku, 2 lžičky sody a 2 lžičky melasy do sklenice vody 3x za den, první brzy dopoledne a poslední těsně před spaním.

Devátý den stejná dávka 3x denně. Objevil se slabý průjem a lehká slabost. Popisuje, jak dobře se mu dýchalo, cítil z toho jakousi euforii. Více bolela hlava a začal se v noci v posteli potit.

Desátý den – snížil stejnou dávku jen na dvě podání během dne. Hlava bolela většinu dne a potil se k ránu v posteli.

Jedenáctý den byl posledním dnem před lékařskými testy. V noci se potil a měl průjmovou stolici. Bolela hlava. Snížil na 1,5 lžičky sody v jedné dávce s melasou. Jedna dávka. Tím přestal.

Považuje za důležité, aby směs byla vypita vždy 2 hodiny po jídle a dvě hodiny před jídlem, čili mezi jídly, a poslední dávka pozdě večer, aby soda nenarušovala trávení neutralizací kyseliny v žaludku.

Následující den postoupil CT vyšetření a řadu dalších obvyklých testů na onkologii. Byl shledán zdravým, bez jakéhokoliv onkologického nálezu a s PSA v normě (kleslo z 22,3 na 0,1). Od té doby uplynulo více než 5 let a on šíří tuto radostnou zprávu po internetu i ve své knize. Užívá si života, cítí se dobře a je plný energie, napsal knížku o své metodě a svých zkušenostech. Na internetu i v jeho knize a na jeho stránkách lze nalézt zprávy od jiných lidí, potvrzujících účinky jeho metody, a to v případech nejrůznějších typů rakoviny. Na jeho stránkách www.phkillscancer.com je možné si objednat anglické vydání jeho knihy.

Johnston píše, že černou melasu lze nahradit javorovým sirupem. Je důležité si povšimnout, že VJ snížil dávku v okamžiku, kdy měl dojem, že detoxikační příznaky, způsobené patrně zvýšeným vylučováním hynoucích rakovinných buněk, začínají více obtěžovat, a tím mohl regulovat průběh těchto příznaků. VJ zdůrazňuje, že poté, co překonal rakovinu, striktně dodržoval pH dietu s převahou alkalických potravin, hlavně zeleniny. Občas dál bral sodu s melasou, podle aktuálního pH sliny. Říká, že pH sliny se má pohybovat po absolvování kůry mezi 7,1 a 7,4. Během své kůry se ovšem cíleně dostal až přes 8 pH poslední 4 dny, což měřil lakmusovými papírky. VJ také připomíná, že není vhodné jíst nebo pít cukr, jen právě ten v melase se sodou podle protokolu.

Toto byly hlavní body Johnstonovy metody sebeléčby, jak ji autor zveřejnil. Říká se jí Johnstonův protokol.

Uzdrav se s autopatií – Jiří Čehovský

uzdrav-se-s-autopatii-druhe-vydani-velkyUčebnice autopatie. Obsahuje stručný a přehledný systém JAK NA TO při domácím i odborném používání autopatie. Přináší popis téměř stovky případů odstranění nebo výrazného zlepšení tzv. „nevyléčitelných“ chronických nemocí, které se běžně vyskytují v naší populaci. 

Knihu můžete zakoupit zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *