Konference veterinární homeopatie

11.9.2019 | Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Rada pro podporu veterinární homeopatie pořádá 2. výroční konferenci.

23. 11. 2019 – Dolní město, Vysočina

Hlavní přednášející: Mag. med. vet. Karin Schmid (Skvamózní karcinom u psa – kazuistika, metoda plussing dle dr. Ramakrishnana, materia medica vybraných léků)

Program:
8:30 prezence účastníků
9:00 MVDr. Šárka Wasylyszynová – Činnost a cíle spolku Rada pro podporu veterinární homeopatie, z. s. , činnost a cíle spolku International Association of Veterinary Homeopathy (IAVH)
9:30 MVDR. Michal Jiřička – Homeopatický přístup k nádorovému onemocnění, metoda plussing dle Organon racionální léčby, kazuistiky
11:00 coffee break
11:30 Mag. med. vet. Karin Schmid
13:00 oběd
14:00 Mag. med. vet. Karin Schmid
16:00 coffee break
16:30 Mag. med. vet. Karin Schmid
18:00 Rada pro podporu veterinární homeopatie, z. s. , členská schůze spolku

Informace zde

Veterinární homeopatie – Dr. George Macleod

Materie medika s klinickým repertoriem.
veterinarni_homeopatieKniha je určena k léčení zvířat, ať už domácích a hospodářských nebo divoce žijících. Dr. Christopher Day o ní napsal v The Journal of The British Homoeopathic Association: „Žádný veterinární lékař používající homeopatii nebo zvažující její použití se bez této knihy neobejde. Považuji ji za nejdůležitější dílo a velký přínos, ukazující cestu.“ Obsahuje veterinární popis asi tří set léků, jedinečná je sekce nosod a orálních homeopatických vakcin. Popis léku je strukturován podle hledisek anatomie a klinických indikací. Klinické repertorium uvádí abecední seznam nemocí, potíží a neduhů a přiřazuje k nim odpovídající léky. Kniha je důležitým pomocníkem nejen v profesionální praxi, ale poslouží každému s vážným zájmem o homeopatickou léčbu zvířat. První veterinární homeopatická materie medika v češtině.

Knihu můžete zakoupit zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *