Letní škola Homeopatické akademie 2024

28.3.2024 | Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Homeopatickíá akademie zve všechny homeopaty na tradiční letní školu na Seči:

Dr. Kavita Chandaková

Hotel Jezerka – Seč, Ústupky
27. 6. – 30. 6. 2024 (Čt – Ne)

Letní školu povede Dr. Kavita Chandaková, zkušená indická homeopatická lékařka s více než dvacetiletou klinickou praxí, profesorka na homeopatické lékařské vysoké škole P. D. Jaina HMC. Je autorkou mnoha odborných článků a knih. Alternativa vydala v roce 2023 jednu z jejích publikací Homeopatická léčba ženských potíží. Na toto téma proběhla letos v lednu i její dvoudenní přednáška na Homeopatické akademii, která byla studenty velmi pozitivně hodnocena.

Cesta ke klinické odbornosti v homeopatii

Co dělat, když indikovaný lék selže?
Jak odstranit překážky v uzdravení, zejména pokud jsou spojeny s pacientovým sklonem k patologii? Jak tuto hádanku vyřešit a dosáhnout úspěchu?
Klinické použití nosod a sarkod v mnohovrstevných složitých případech.
Prozkoumáme případy neuropsychiatrie, dermatologie, hormonální nerovnováhy, nádorového onemocnění, diabetu, postkovidní mukormykózy, jaterních poruch, autismu a dalších nemocí, s jejich homeopatickým řešením.
O klinické aplikaci miasmat pro dosažení lepších výsledků.
Video prezentace případů hluboké patologie u akutních a chronických, fyzických a psychických onemocnění, u případů vedených na dálku a u urgentních případů ohrožení života, a to v souvislosti s výkladem 50 léků včetně 20 nosod a 4 sarkod.

Podrobné informace a přihlášky zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *