Letní škola Homeopatické akademie s Louisem Kleinem

24.1.2013 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

kaduceus2_

Homeopatická akademieklein

 

 

Místo konání: hotel Jezerka, Seč-Ústupky
Termín: 29. 6. – 5. 7. 2013 (So–Pá)
Lektor: Louis Klein, FSHom.
Překlad: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Přihláška zde

Letní škola Homeopatické akademie se bude konat, stejně jako vloni, ve východních Čechách u Sečské přehrady v hotelu Jezerka, kde jsme byli již mnohokrát, a to vždy k velké spokojenosti účastníků. Hotel, který byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, se nachází v chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od městečka Seč a cca 200 m od přehrady. Vzdálenost od Prahy i od Brna je cca 120 km.

hotel-jezerka-exteriery-12

Příjemné pokoje mají vlastní soc. zařízení, balkon, TV, telefon. Hotel je velmi dobře vybaven pro školící akce – velký sál pro 90 os. a další menší učebny, kongresový sál, tiskové centrum – internet, kopírka atd. Součástí hotelu je kromě velké jídelny také venkovní terasa s možností grilování, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol, lodí a sportovních potřeb, bowling. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, které zahrnuje velký vnitřní vyhřívaný bazén, 2 squashové kurty, tělocvičnu, fitness, stolní tenis, whirpool, parní saunu a infrakabinu. V letošním roce bylo otevřeno nové welness centrum.

Výuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin).

Letní školu povede kanadský homeopat Louis Klein, mezinárodní učitel homeopatie a autor odborných knih. Jeho specialitou je téma nosod, které přednášel na Homeopatické akademii v lednu 2012. Na toto téma vyšla v Alternativě také jeho světově známá kniha Miazmata a nosody. Na letošní letní škole však zazní i jiná témata a zejména budete s lektorem analyzovat jeho i vaše případy. Přesnější program bude k dispozici na našem webu.

Je možné přihlásit si ke skupinové analýze i svůj „živý“ případ (sebe nebo svého klienta). Je třeba toto oznámit co nejdříve a sjednat konkrétní termín odebrání případu.

Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory, a samozřejmě také k odpočinku nebo sportovním aktivitám. Večer počítáme navíc i s několika kratšími doplňkovými programy, např. přednáškami (Mgr. Jiří Čehovský), semináři (Marie Valášková, Ing. Jan Matyáš), k dipozici bude na vyžádání i osobní kondiční trénink (Kryštof Čehovský). V neděli večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním tohoto prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný týden v přírodě.

Organizační informace a úhrada kurzu

Úhradu proveďte prosím co nejdříve na účet: 126893369/0800 var. symbol 2906. Nejpozději do 20. 4. 2013.
Do přihlášky je vhodné napsat číslo účtu, ze kterého bude platba provedena, abychom ji správně identifikovali.
Platbu můžete provést také složenkou typu C na naši níže uvedenou adresu, nebo v hotovosti na kurzech Homeopatické akademie. Přihláška je potvrzena až zaplacením.

Kurzovné:
5 700 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 6 500 Kč pro ostatní účastníky letní školy.

Ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné (cena za 1 os / 6 nocí):
5 500 Kč /1 os / 6 dní ve 3lůžkovém pokoji, 5 700 Kč ve 2lůžkovém pokoji standard, 5 900 Kč ve 4lůžkovém apartmánu, 6 200 Kč ve 2lůžkovém pokoji superior, 7 200 Kč ve 2lůžkovém relax. apartmánu.
(Ceny jsou včetně DPH)

Nyní uhraďte celkem: 11 400 Kč (resp.12 200 Kč ostatní zájemci mimo Homeopatickou akademii). Tato cena zahrnuje kurzovné + ubytování ve 2lůžkovém pokoji standard. Doplatky, event. přeplatky (dle typu pokoje), budou vyúčtovány na místě.
V přihlášce vyplníte, v jakém pokoji si přejete být ubytován(a) a s kým, což můžeme zaručit v případě, že zašlete přihlášku a platbu velmi brzy – do 15. 3. (V tomto případě si můžete cenu vypočítat přesně již nyní a zaslat přesnou částku).
Pokud zašlete přihlášku, ale platbou ji potvrdíte po 15. 3., nemůžeme splnění Vašeho požadavku na typ pokoje stoprocentně zaručit, ale samozřejmě Vás ubytujeme s osobou, kterou jste uvedl(a) v přihlášce. Pokud by to z kapacitního důvodu již nebylo možné (zejména u pozdě zaslaných přihlášek), budeme situaci řešit individuálně. Vždy se snažíme zohlednit Vaše požadavky a vyjít všem maximálně vstříc. Samozřejmě velmi uvítáme přihlášky bez specifických požadavků, abychom při obsazování pokojů měli jakýsi „manévrovací“ prostor.
Doprovázející rodinní příslušníci nebo přátelé platí samozřejmě pouze ubytování a stravování.

Pokud si přejete zaslat na pobyt a kurz fakturu, napište potřebné údaje na přihlášku: Název firmy, fakturační adresu, IČ, DIČ.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou a podepsanou závaznou přihlášku (poštou nebo e-mailem) a úhradu kurzu, stáváte se účastníkem letního semináře a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a veškeré další instrukce ke kurzu a pobytu.

Ubytování v hotelu: 29. 6. (sobota) od 15 h, začátek kurzu v sobotu cca v 16 h (bude upřesněno v červnu).
Konec kurzu – pátek 5. 7. ve 13 h. Po obědě odjezd.

Další informace:
Alternativa, spol. s r. o., Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 16
E-mail: kurzy@alternativa.cz
Tel.: 257 922 331

Miazmata a nosody – Louis Klein

O původu nemocí

miazmata_a_nosody_velkyObsáhlé  pojednání  kanadského homeopata o miasmatech a jejich léčení. Podrobná materia medika nosod, léků vyrobených z patologického materiálu, z nichž většina nebyla dosud popsána v jiných materiích medikách. Průlomové dílo moderní homeopatie otevírá nové a důležité pole našeho poznání i léčby.

Knihu můžete zakoupit zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *