Letní škola s Dr. Robinem Murphym

10.4.2009 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

kaduceus2_

Homeopatické akademie

 

 

4.–10. července 2009 (So–Pá)

Takto vypadá městečko Srní právě teď

Takto vypadá městečko Srní právě teď

Vážení přátelé,

v tomto roce se naše letní škola homeopatie opět po několika letech vrací na Šumavu. Tentokrát do obce Srní, která se nachází uprostřed největšího rekreačního centra Šumavy. Celé území bylo na základě jedinečné flóry a fauny vyhlášeno Národním parkem Šumava. Značené turistické cesty jsou ideální pro všechny milovníky pěší turistiky, je zde i spousta cyklostezek pro nadšené cyklisty. Okolo obce Srní je zbudována 4 km dlouhá stezka odpočinku a poznání, která začíná asi 200 m od hotelu a je ideální i pro kratší odpolední procházku. Nedaleko obce Srní leží také známé poutní místo Hauswaldská kaple se zázračným pramenem. Je označováno za šumavské Lurdy, dle historických pramenů zde docházelo k uzdravení poutníků.

Čistý vzduch, zdravé lesy, krásná jezera, klid a k tomu Dr. Robin Murphy – to je jistě dobrá kombinace pro příjemný studijní týden s homeopatií.

hotel sumava

Hotel Šumava, kde bude ubytována většina posluchačů a kde bude probíhat výuka, poskytuje pohodlí a dobré zázemí pro školící akce a bude celý k dispozici pro Homeopatickou akademii. V hotelu Šumava se budeme nejen učit, ale také stravovat. Je zde restaurace, jídelna, sál, venkovní terasa k posezení u kávy o přestávkách, bar, parkoviště u hotelu. Pokoje jsou nově zrekonstruované, dvoulůžkové, každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon a rádio. Několik pokojů má balkon.

Dále máme rezervované dvou a třílůžkové pokoje v hotelu Srní, který je vzdálen pouhých 200 m od hotelu Šumava. Hotel je zrekonstruován a poskytuje též komfortní ubytování i zázemí. Zde budou ubytováni zbývající studenti a také ti, kteří na tento kurz jedou se svým partnerem nebo rodinou. Hotel Srní nabízí pro své hosty zdarma velký krytý vyhřívaný bazén (25 × 12 m), dále pak dle ceníku kuželník, stolní tenis, fitcentrum, dle sezóny je pak možno objednat saunu, solárium, masáže, úschova kol, trekingové hole, petanque, horské kolo, jízda na koni.

Všechny tyto služby včetně bazénu zdarma mohou využívat všichni účastníci kurzu, tedy i ti, kdo budou ubytováni v hotelu Šumava.Více se můžete dozvědět na www.hotely-srni.cz.

Výuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin).

Letní homeopatický seminář povede americký homeopat a autor odborných knih, standardně používaných v celém světě, jedna z hlavních osobností našeho oboru nejen v současnosti a chodící encyklopedie – skromný, vždy přátelský a sympatický Dr. Robin Murphy. Přednáší v USA, ale, ačkoliv nerad cestuje, také v Londýně, ve Frankfurtu i jinde, a udělal si, již potřetí, čas také na nás. Pobude s námi sedm dní. Po jeho loňské březnové přednášce, která udělala na všechny tak hluboký dojem, nepochybujeme, že se dovíme opět mnoho nového, a to příjemnou až zábavnou formou.

Semináře budou o praktické práci s pacientem a, jak již jsme poznali při jeho minulých přednáškách, také o stravě, tajči, čínské a indické medicíně, astrologických souvislostech, o celostní léčbě a o tom, jak navracet efektivně zdraví.

Na letní škole je vždy také čas k diskusím jak s kolegy, tak s lektorem a samozřejmě také k odpočinku a sportu. Dr. Murphy též pozval některé své studenty z USA. Očekáváme, že to bude nejen mimořádně užitečný, ale také příjemný prázdninový týden v přírodě.

Program:
Konstituční medicína a vitalita
Lidská konstituce podle nejstarších zdrojů
Homeopatické konstituční typy
Vitalita, či, prána, čakry, meridány, Elementy, Planety, atd.
Planetární konstituční znamení a biorytmy
Mayská konstituční znamení a biorytmy
Rása – esence z drahých kamenů
Rásajána a omlazování
Regenerační toniky
Nové, staré a nevyzkoušené homeopatické léky
Homeopatická materia medika
Tibetský medicínský Či-Kung (či pohyby, či meditace a či masáže)

Místo konání: hotel Šumava, Srní (mapa zde)

Překlad: Mgr. Jana Vlková, Jitka Kořínková

Kurzovné: 4 800 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, (5 500 Kč pro ostatní zájemce)

Ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné: 5 910 Kč

Cena celkem: 10 710 Kč (resp. 11 410 Kč pro zájemce mimo Homeopatickou akademii) (cena je včetně DPH)

Rodinní příslušníci event. přátelé platí samozřejmě pouze ubytování a stravování.

Další informace:
Alternativa, spol. s r. o., Elišky Přemyslovny 380, 156 00 Praha 16 – Zbraslav
E-mail: info@alternativa.cz
Tel.: 257 899 205
Tel./fax: 257 922 331
Skype: alterinfo

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *