Letní škola s Davidem Mundym

22.8.2016 | Marie Valášková | Valaskova43@seznam.cz | Aktuality

hp-lektor-valaskovaLéto, nebo spíše prázdniny, pomalu končí,  a přestože máme před sebou ještě pár teplých dní, myslím si, že je vhodná chvíle k ohlédnutí…..

Začátkem července jsme již tradičně strávili příjemný týden v kolektivu homeopatů na Seči. Letos nám své zkušenosti předával David Mundy, který na Homeopatické akademii přednášel již v lednu 2013.

Často se mne studenti – homeopaté – ptají, proč jezdím každý rok na letní kurzy – odpověď zní, že každý rok se dozvím něco nového. Co nového jsem tedy dozvěděla letos?

IMG_4378David letos hodně mluvil o hadech, o těch známých, ale i o těch méně známých – Cenchris (ploskolebec mokasínový), Python regia (krajta) a dalších.

Velmi zajímavé bylo odebírání živých případů – otec a syn, oba trpěli koktáním. Tady bych ráda ocenila obě tlumočnice, odebírat případ je vždycky složité, ale odebírat případ a překládat v tomto případě, kdy mluvil hlavně otec, který opravdu silně koktal, to určitě nebylo jednoduché. Jsem zvědavá, a určitě také ne sama, jak se tyto případy budou dál vyvíjet.

David se také zmínil o očkování a seznámil nás se statistikou, jak očkování ovlivňuje nemocnost dětí. Že očkování škodí, popisoval i na malém vzorku své rodiny – zatímco jedna snacha je proti očkování a vnoučata jsou zdravá, druhá snacha vyznává spíše klasickou cestu, očkování, a podle Davida jsou její děti náchylnější k nemocem.

Jako každý rok nechyběl ani bohatý večerní program – večerní táborák s opékáním buřtů a zpěvem, večerní přednášky a tradiční diskotéka. Letos jsem na diskotéku zašla i já (poprvé) a vůbec nechápu, proč jsem odmítala minulé roky účast – Filip jako diskžokej byl úžasný, velmi vtipně reagoval na nálady tancujících a některé tanečnice předváděly skvělé kreace.

Snad si to i ostatní na Seči užili a těší se na příští letní školu tak jako já.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *