Nauč se vytvářet zdraví

8.8.2016 | Redakce | redakce@homeopatie.cz | Aktuality

Zdraví není statická a jednou daná věc. Musí se udržovat a vytvářet nebo také obnovovat, a to často  i z velmi neutěšených stavů. Kdo se naučí homeopatii, ví jak se to dělá, a to efektivně, jemně a bez “vedlejších účinků”, postupy ověřenými časem.

Absolventi Homeopatické akademie 2015 spolu s děkanem londýnské Faculty of Homeopathy Dr. Russellem Malcolmem

V září 2016 otevírá Homeopatická akademie v Praze již po jednadvacáté svůj první ročník. Mnoho českých a moravských profesionálních homeopatů, ať už lékařů či léčitelů, prošlo tříletými cyklem přednášek a seminářů Homeopatické akademie. A také mnoho milovníků homeopatie, lidí, kteří léčí ve svém okolí nebo sebe sama. Není neobvyklé, že lidé, kteří nemají žádné zdravotnické vzdělání ani povolání, absolvují tyto kurzy, aby získali neocenitelný prostředek zdravotní sebeobrany. Aby uměli odstraňovat a mírnit nejen akutní, ale i chronické dlouhodobé potíže a mohli navracet a udržovat zdraví nejen sobě,  ale také svým blízkým a přátelům. Aby uměli něco, co není běžně k mání, ale po čem je velká a stále vzrůstající poptávka. Vzdělání zde dosažené a diplom zde získaný představují u veřejnosti ověřenou profesionální značku kvality.

Škola je vždy tak dobrá, jak dobří a zkušení jsou její učitelé. V Homeopatické akademii vyučují lékaři a profesionální homeopaté s dvacetiletou i delší praxí, známé osobnosti, autoři odborných knih. Několikrát ročně se její posluchači setkávají také se světově známými zahraničními učiteli homeopatie z USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie, Indie a dalších zemí, kde má homeopatie dlouhou tradici (samozřejmě s překladem do češtiny).

Homeopatická akademie je zároveň spojena organizačně i personálně s nakladatelstvím Alternativa, hlavním nakladatelem odborných homeopatických knih v ČR, majícím 26 let tradice. Učebnice a profesionální pomůcky, které jsou poskytovány posluchačům, jsou standardní v současné světové homeopatické praxi a jsou v českém překladu. Často k nám přijíždějí přednášet z USA nebo Velké Británie autoři těchto odborných publikací. Studenti mají k dispozici i pokročilý diagnostický software v češtině a naučí se s ním v průběhu svého studia pracovat, pokud mu dají přednost před tradiční prací s knihou.

Česká homeopatie již dnes v ničem nezaostává za úrovní homeopatie v jiných zemích EU, např. v Německu, Holandsku nebo Anglii. Ředitelem školy je Mgr. Jiří Čehovský, známý nejen u nás, ale i v zahraničí. Má 35 let praxe a publikuje své odborné práce knižně a časopisecky nejen u nás, ale i v zahraničí, v USA, Velké Británii, Indii, Německu, Polsku i jinde.

Homeopatická akademie vyučuje komplexní program léčení chronických i akutních nemocí a cesty ke zdraví, v němž se uplatňuje na prvním místě klasická i moderní homeopatie, autopatie, ale i metody acidobazické rovnováhy, odstraňování překážek v léčbě, prvky zdravého životního stylu apod.

Na přednáškách Homeopatické akademie panuje tradičně přátelská atmosféra, spojující lidi nejrůznějších věkových kategorií a profesí, kteří se rozhodli proniknout hluboko do tajů tohoto stále se vyvíjejícího a dynamického, spirituálně laděného oboru s dvousetletou tradicí. Lidí, kteří se rozhodli pomáhat sobě i ostatním na cestě ke zdraví a štěstí.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *