Ohlédnutí za letní školou s Robinem Murphym

14.8.2015 | Marie Valášková | Valaskova43@seznam.cz | Ostatní

murphy ls 2015 - 2Letní škola letos proběhla v termínu od 4. července do 10. července, a to již tradičně v hotelu Jezerka u Seče. Stejně jako vloni byl přednášejícím Dr. Robin Murphy. Zatímco před rokem se nás snažil naučit porozumět planetám a jejich souvislostem s homeopatickými léky, letos se zaměřil na Schüsslerovy soli a tonika vyrobená z drahých kamenů a zmagnetizované vody. Samozřejmě jsme i letos cvičili Qi-Gong. 

Dr. Murphy používá zmagnetizovanou vodu k omývání i popíjení, mluvil dokonce o oční terapii magnetickými brýlemi. Pokud se rozhodnete používat magnety, je důležité uvědomit si jejich polaritu. Stejně zajímavé bylo povídání o drahých kamenech – každý kámen nebo perla na jinou nemoc, přičemž nejlepší jsou ty neopracované, surové, může to být i prášek. A jak jinak u Robina astrologa, každý kámen má i vztah k nějaké planetě. 

murphy ls 2015Robin na nás chrlil jednu informaci za druhou, prokládal to cvičením a dýcháním a zase dalšími informacemi. Nabitý byl i večerní program. Přednáška o homeopatických lécích z hmyzu (a že tam letos hmyzu bylo všude dost), o autopatii, o kosmologii či názorný příklad použití programu „Homeo“ uspokojili ty, kteří neměli po vyčerpávajícím celodenním vzdělávání ještě dost. Nechyběl ani táborák a diskotéka. Celý týden nás provázelo nebývale krásné až horké počasí, takže jsme mohli hojně využívat oba bazény i blízkou přehradu.

 Jezdím na tyhle letní srazy homeopatů už mnoho let – od té první, která se konala v Rožmitále pod Třemšínem a pro jídlo jsme si tam chodili s ešusem, přes Javornou u Železné Rudy, kde byl zajímavý kostel, až po Ústupky, kam jezdíme už několik let a kde je opravdu hezké ubytování, stravování na úrovni (i když kritici se najdou vždy a všude) i ochotný personál. Je zajímavé, jak se každý rok změní nálada či atmosféra těchto setkání. Ta letošní byla moc přátelská. Myslím, že my, co jsme letos na Seči byli, jsme se tam nenudili a všichni se zase těšíme na setkání příští rok.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *