Opary vyléčené nosodou Herpes simplex

30.5.2018 | Marie Valášková | Valaskova43@seznam.cz | Homeopatika, Případy

Herpes simplex (ale i Herpes zoster) používám dost často a velmi úspěšně. Funguje jednak u „nevěřících Tomášů“, a to je právě případ, který chci popsat, a pak také u klientů, kteří trpí na opary například u moře, po slunění. Konstituční lék velmi výrazně omezí výskyt oparů u lidí se sklonem k jejich tvorbě, ale někdy konstituční léčba z různých důvodů nepřichází v úvahu a pak dobře funguje tato nosoda. Nosodu často připravuji v kapkách s doporučením i lokální aplikace a často účinnost této nosody klienta přesvědčí, že homeopatie funguje.

Známý si mi postěžoval, že ho trápí opary – kolem úst, ale, že docela dobře funguje mastička (snad zovirax), nabídla jsem mu homeopatickou pomoc, ale nechtěl. Pak se ale objevil další nepříjemný opar u nosu,  a tak jsem mu „vnutila“ dvě kuličky této nosody a ještě pár jsem  mu jich dala sebou. Asi si dovedete představit, jakou jsem měla radost, když jsem další den dostala zprávu, že opary jsou z 90% pryč!

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *