Přednáška Davida Mundyho

25.10.2012 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

kaduceus2_

Homeopatická akademieimg-mundy

 

 

Téma: Zrcadlo a magnet

Svět je zrcadlo a každý v něm vidí odrazy sebe. Naše vnímání reality je na jedné straně ovlivněno naším miasmatickým dědictvím a na druhé straně podmínkami. Co vidíme a co nás přitahuje? Co jsou takzvané „nehody“? Co jsou z homeopatického hlediska „bludy“? David se zabývá způsoby, jakými jsou lidé tajemně přitahováni ke svému Similimu. Jejich poznání nám umožní lék nalézt.

Zazní témata předepisování podle „úrovní“ a konstituční předepisování, léky Adamas, Hydrogen, Falcon, homeopatie a čínská medicína. Přednáška bude ilustrována případy na videu. David Mundy, RSHom, FSHom praktikuje 35 let a vyučuje homeopatii ve Velké Británii a v Japonsku.

Datum konání: 26.–27. ledna 2013 (so 9–18 h, ne 9–17 h)

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Dopravní spojení: zastávka Malovanka – bus 108, 174, 180, tram 22, 25, 57
Mapka zde

Pro účastníky přednášky je s hotelem Pyramida domluvena speciální cena za ubytování 1 000 Kč za dvojlůžkový pokoj. Ubytování objednávejte přímo na kontaktech hotelu.

Cena: 1 900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2 300 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit.

Další informace:
Alternativa, spol. s r. o., Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 16
E-mail: info@alternativa.cz
Tel.: 257 922 331
Skype: alterinfo

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *