Přednáška Robina Murphyho

22.3.2006 | Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Jeden z nejznámějších světových homeopatů a učitelů homeopatie Dr. Robin Murphy bude přednášet na Homeopatické akademii v Praze ve dnech 9. a 10. září 2006, začátek vždy v 9.00, v kongresovém sále nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, Praha 5.

Tento americký lékař je autorem Homeopatického syntetického repertoria, základního diagnostického nástroje, který používá v českém překladu již řadu let velká část našich homeopatů. Jeho repertorium je rovněž nejrozšířenější moderní diagnostickou pomůckou v USA. K dalším jeho dílům se řadí Lotus Materia Medica, velmi obsáhlé a podrobné dílo zahrnující i nejnovější zkoušky léků, stejně jako tradiční či esoterický pohled na jednotlivé substance. Dr. Murphy má velmi široký záběr a v interview prohlásil: „…když děláte jenom jeden typ homeopatie, jak řekl kdysi Hahnemann, jste jen polovičním homeopatem.“ Kombinuje také v praxi homeopatii s jinými systémy, hlavně s čínskou a indickou medicínou. Léčí a vyučuje zejména ve Spojených státech, ale také v Indii, Velké Británii a v mnoha jiných zemích. Praktikuje homeopatii již 35 let.

Interview s Robinem Murphym naleznete zde.

Program dvoudenní přednášky:

Sobota: Techniky homeopatického předpisování – Klinické aspekty repertorizace – Homeopatické toxikologie.

Neděle: Vitální síla – Homeopatie a starobylá medicína – Homeopatie, čínská medicína a ajurvéda – Homeopatie, byliny, dieta a cvičení.

Cena: pro posluchače a absolventy Homeopatické akademie 1 700 Kč, pro ostatní 2 000 Kč. Platba hotově na místě. Prezence od 8 h.

Dotazy ochotně zodpoví organizátor:
Alternativa, spol. s r.o., Elišky Přemyslovny 380, 156 00 Praha 5
Tel.: 257 899 205
Tel./fax: 257 922 331
E-mail: vanda.cehovska@alternativa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *