Přednáška Robina Murphyho

29.1.2013 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

kaduceus2_

Homeopatická akademie

 

 

English version

Robin Murphy N.D., nejznámější americký homeopat současnosti, mezinárodní učitel, autor mnoha odborných knih, přeložených i do češtiny. Připomeňme zejména jeho Homeopatické syntetické repertorium a Homeopatickou materii medicu, které tvoří základ knihovny většiny českých homeopatů. Často kombinuje homeopatickou léčbu s prvky naturopatie. Bude to čtvrtá Robinova návštěva na Homeopatické akademii, kde se umístil v hodnocení studentů jako nejoblíbenější učitel. Jeho přednáška je vždy velkou událostí a přináší našim homeopatům silný impuls pro další vzdělávání a praxi.

Program: Nové, staré a zapomenuté léky

  • Homeopatické a přírodní léky pro zlepšení zdraví mozku a střev
  • Léky při mentální únavě, poruchách paměti, Alzheimerově nemoci, Parkinsonově nemoci, depresi, zármutku, úzkosti, autismu, ADHD, ADD, učebních poruchách, nespavosti
  • Zdraví střeva: kolitida, zácpa, potravinové alergie, špatné trávení, pálení žáhy, kandida, červi, parazité
  • Udržování zdraví: homeopatické léky a super-toniky pro uzdravení z rakoviny, super-toniky pro vitalitu a dlouhověkost, jídla a zdravé recepty
  • Nové léky při léčbě rakoviny a chronických nemocí
  • Homeopatické léky a přírodní léčiva vyrobená z bylin, minerálů, běžných jídel, květů, plodů, kůry a kořenů

Datum konání: 16.–17. března 2013 (so 9–18 h, ne 9–17 h)

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

Dopravní spojení: zastávka Malovanka – bus 108, 174, 180, tram 22, 25, 57
Mapka zde

Cena: 1 900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2 300 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se vzhledem k očekávanému velkému zájmu dostavili včas, pokud možno půl hodiny před začátkem přednášky. Registrace bude probíhat od 8 h.

Pro účastníky přednášky je s hotelem Pyramida domluvena speciální cena za ubytování 1 200 Kč za dvojlůžkový pokoj. Ubytování objednávejte na reservation@hotelpyramida.cz a uveďte heslo ALTERNATIVA.

Další informace:
Alternativa, spol. s r. o., Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 16
E-mail: kurzy@alternativa.cz
Tel.: 257 922 331
Skype: alterinfo

Homeopatické syntetické repertorium – Dr. Robin Murphy

homeopaticke_synteticke_repertoriumRepertorium, neboli tabulkový seznam znaků, symptomů a potíží a jim odpovídajících léků, je nepostradatelným nástrojem homeopata. Murphyho repertorium je standardní dílo moderní homeopatie. Přehledný důsledně abecední systém. V porovnání s Kentovým Repertoriem obsahuje navíc 39 000 rubrik a přes 200 000 přídavků v lécích. 70 kapitol. Současná terminologie. Nové léky.

Knihu můžete zakoupit zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *