Přednáška Anne Vervarckové

10.11.2008 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

kaduceus2_

Homeopatická akademie

 

 

anne

Anne Vervarcke, zkušená belgická klasická homeopatka k nám přijíždí již podruhé, její první vystoupení v r. 2007 se setkalo se značným ohlasem.

Program:
Teorie úrovní. Vyjádření vitálních pocitů na všech úrovních zkušenosti. Totalita léku a nemoci vedoucí k totálnímu vyléčení. Videa dokumentující tento přístup k analýze případu. Jak rozlišovat mezi kvalitativní a kvantitativní informací a jak poznat, z které úrovně přichází. Jak vést spolehlivou analýzu.

Datum konání: 24.–25. ledna 2009 (sobota prezence 8–9 h a přednáška 9–18 h, neděle přednáška 9–17 h)

Místo konání: Kongresový sál Nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, Praha 5 (vchod od spodní vrátnice)

Program: Projev poruchy vitální síly na různých úrovních – mentální, emoční, energetické a fyzické. Ukázky na videozáznamech, jak všechny úrovně utvářejí jeden koherentní vzor – určují lék. Použití teorie úrovní při odebírání případu. Jak rozlišit kvalitativní a kvantitativní informaci a jak poznat, z jaké úrovně přichází. Vytvoření mapy pro spolehlivou anamnézu a analýzu případu. Videopřípady demonstrující metodu.

Dopravní spojení: Metrem trasa B, stanice anděl, výstup směr Motol. Z ulice Stroupežnického (autobusové nádraží) autobusem č. 167 do stanice Na Homolce. Nebo tramvají č. 4, 7, 9 do stanice Pod Kotlářkou a pak autobusem č. 167 do stanice Na Homolce. Mapka zde

Cena: 1 700 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2 000 Kč pro ostatní zájemce.
Platba v hotovosti na místě.

Další informace:
Alternativa, spol. s r. o., Elišky Přemyslovny 380, 156 00 Praha 16 – Zbraslav
E-mail: info@alternativa.cz
Tel.: 257 899 205
Tel./fax: 257 922 331
Skype: alterinfo

HOMEO – homeopatický software

Homeo pyramida s názvemPoznávací znak profesionála – lékaře, lékárníka a léčitele. Užitečný pomocník pro samoléčbu, spolehlivý průvodce studentů homeopatie. Velký rozsah odborných textů, pokročilé možnosti analýzy. Snadné intuitivní ovládání. Kompletně v českém jazyce!

Podrobné informace zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *