Ian Watson přednáší v Praze

19.8.2005 | Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Ve dnech 17. a 18. září 2005, od 9.00, v sobotu do 18.00, v neděli do 16.45, na Fakultě TV UK, José Martího 1 (souběžná s Evropskou), Praha 6.

Poprvé přijíždí do Čech jeden z nejznámějších britských homeopatů, autor knížky Průvodce metodami homeopatické léčby, která vyšla před několika lety i v češtině (nakl. Alternativa).

Hlavním tématem přednášky bude vztah mezi homeopatem a léčenou osobou – jak se promítá do našich hodnocení, jak nás ovlivňuje a jak ovlivňuje homeopat výpověď, přístup a chování léčeného. Jakých chyb se vyvarovat. Jak pracovat s pacientem k získání co nejlepších výsledků. Jako obvykle uvidíme i řadu ukázek praktických případů. Autor se v poslední době intenzivně zabývá také vztahem taoismu a homeopatie, o čemž napsal svou poslední knihu.

Srdečně jsou zváni nejen studenti a absolventi Homeopatické akademie, která přednášku pořádá, ale také čtenáři jeho knížky a všichni, kdo mají rádi homeopatii. Překlad do češtiny.

Cena kurzu 1 500 Kč, možnost placení na místě. Informace na adrese a telefonech Alternativy.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.