Přednášky – Nick Churchill, Mike Keszler, Peter Chappell

15.11.2006 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Vybrané přednášky zahraničních homeopatů na Homeopatické akademii

13.–14. ledna 2007 – Nick Churchill

Známý anglický homeopat a učitel homeopatie s mezinárodní reputací. Posluchači Homeopatické akademie se s ním setkávají už deset let. Analýzy případů a obrazy léků, téma: Stromy. Místo konání: Homolka.

17.–18. března 2007 – Mike Keszler

Německý homeopat a učitel homeopatie, již dobře známý posluchačům Homeopatické akademie, stejně jako studentům homeopatické školy pro „heilpraktikery“ v Gautingu u Mnichova. Jeho tématem je tentokrát „magie periodické tabulky prvků“. Případy a popisy léků. Místo konání: FTVS.

12.–13. května 2007 – Peter Chappell

Zkušený anglický homeopat, nestor české klasické homeopatie, kterou pomáhal zakládat začátkem devadesátých let. Tentokrát však přichází s novou metodou, podrobně popsanou v jeho knize „Druhé simillimum“ (Alternativa, 2006). Místo konání: FTVS.

Další informace:
Tyto víkendové přednášky Homemopatické akademie se konají na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK, José Martího 31, Praha 6 nebo v kongresovém sále nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, Praha 5. Začátek vždy v 9 h. Cena 1 600 Kč pro posluchače a absolventy Homeopatické akademie, pro ostatní zájemce 2 000 Kč.

Dotazy ochotně zodpoví organizátor:
Alternativa, spol. s r. o., Elišky Přemyslovny 380, 156 00 Praha 5
Tel.: 257 899 205
Tel./fax: 257 922 331
E-mail: vanda.cehovska@alternativa.cz

HOMEO – homeopatický software

Homeo pyramida s názvemPoznávací znak profesionála – lékaře, lékárníka a léčitele. Užitečný pomocník pro samoléčbu, spolehlivý průvodce studentů homeopatie. Velký rozsah odborných textů, pokročilé možnosti analýzy. Snadné intuitivní ovládání. Kompletně v českém jazyce!

Podrobné informace zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *