Rakovina a moje homeopatická metoda, Dr. A. U. Ramakrishnan

23.1.2017 | Marie Valášková | Valaskova43@seznam.cz | Metoda

Tato kniha volně navazuje na knížku Homeopatický přístup k léčení rakoviny od stejného autora, nicméně jsou zde některé odlišnosti.

Hned na začátku knihy autor zdůrazňuje, komu je kniha určena – školeným homeopatům. Rozhodně není návodem pro samoléčbu. Upozorňuje, že jeho postupy jsou určeny výhradně pro léčbu rakoviny, nikdy pro degenerativní nebo chronickou nemoc. Říká také, že on sám se při jakémkoliv jiném léčení striktně drží Organonu.

V první publikaci doporučoval potence 30C až 200C, nyní doporučuje vyšší potence, 200C a vyšší. Změnil i způsob podávání. V první knize doporučoval dělené dávkování i metodu stupňování (plussing). Zpočátku podává oba léky (nosodu a orgánový lék) v potenci 200C, velmi brzy ale potenci orgánového léku zvyšuje.

Další části knihy jsou řazeny téměř stejně jako v knize minulé. Popisuje případy rakoviny, které se podařilo vyléčit, na začátku každé kapitoly uvádí vhodné léky pro ten který typ rakoviny. Přibyla kapitola o léčení rakoviny u dětí.

Ve druhé části popisuje, jak pomoci v případech, které nelze vyléčit – paliaci.

Třetí část je hodně všeobecná – návod, jak pomoci ke konci života. Popisuje nejčastěji používané léky, rakovinné nosody. Nedoporučuje použití Carcinosinu vyrobeného z typu nádoru, který je u pacienta diagnostikován, a vysloveně varuje před používáním nosody Carcinosinu, který je vyroben z mnoha různých druhů rakoviny.

Myslím si, že tato kniha zase posune naše obzory podobně jako první publikace. Určitě je to dílo, které by nemělo chybět v knihovničce homeopata.

Rakovina a moje homeopatická metoda – Dr. A.U. Ramakrishnan

rakovina-a-moje-homeopaticka-metoda-velkyRakovinu je možné zlepšit, zmírnit a vyléčit homeopatickými léky. Je také možné provádět její prevenci, zejména v rodinách, kde se rakovina vyskytla. Známý indický lékař Dr. A.U. Ramakrishnan vyvinul metody použití homeopatických léků k praktickému dosažení těchto cílů. V nakladatelství Alternativa před lety vyšla jeho kniha “Homeopatický přístup k léčbě rakoviny”, světově rozšířená publikace, která však již není na trhu. Místo ní  je zde kniha nová,  obohacená o mnoho nových zkušeností.

Knihu můžete objednat zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *