Salomon – losos a léčba neplodnosti

20.3.2014 | Marie Valášková | valaskova43@seznam.cz | Popisy léků

Před několika lety v Praze přednášel Jeremy Sher několik nových léků. Popisoval i Salomon, u kterého v minulosti prováděl zkoušku. V období zkoušky léku několik účastníků (účastnic) otěhotnělo nebo (muži) oplodnili své partnerky.

Losos při svém rozmnožovacím cyklu podstupuje pravidelně náročnou cestu na pouti za dalším potomstvem. Losos je velmi plodný, jeho plůdky musí překonat mnoho obtíží na své životní pouti.

Salomon tedy používám při problémech s početím. Nejčastěji jsou to ženy, které mají normální cyklus, ale nemohou otěhotnět.

Pokud je problém v dysfunkci vaječníků – nedochází k ovulaci, vajíčko nedozrává, pak není tento lék vhodný.

V případech sterility, kdy je krvácení velmi silné, nepravidelné nebo potlačené, např. antikoncepcí, nemocí apod., není losos také vhodný.

V poslední době ale přibývá párů, které nemohou zplodit potomka, protože v páru funguje jakási nesourodost – oba partneři jsou zdrávi, jsou normálně plodní, někdy mohou mít děti s jiným partnerem, ale dohromady to nefunguje, tady losos pomáhá velmi rychle – během několika cyklů.

Nejlepší výsledky jsou při kombinaci s konstitučním lékem. Někdy ale není konstituční léčba z různých důvodů možná, pak používám jen lososa a funguje to také!

Léčbu většinou zahajuji Salomonem 30C a nechám projít tři cykly, pak dělám kontrolu. Vysoké procento žen mi hlásí těhotenství již na této kontrole. Pokud tomu tak není, upravím dávkování nebo použiji vyšší potenci. Někdy je dobré do léčby zahrnout i partnera.

Zajímavé je, že často se upravují i poruchy v cyklu – je víc pravidelný, méně bolestivý.

Celý cyklus se tedy zharmonizuje, pacientky se zklidní a pak často otěhotní.

Lososa jsem i několikrát použila na krvácení v časných měsících těhotenství, kdy ženy opakovaně potrácely v prvních týdnech těhotenství.

Homeopatická poradna

Zaměření na chronické opakující se potíže. Komplexní poradenství. Homeopatie, autopatie, doplňkové metody, zdravý životní styl.

poradci1

Informace a objednání na konzultaci zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *