Svatá Matka Tereza

4.9.2016 | Mgr. Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality

Mother_Teresa_02Papež František dnes ve Vatikánu prohlásil Matku Terezu za svatou. Řekl mezi jiným, že “neúnavně pracovala pro milosrdenství” (Guardian).

Matka Tereza (1910 – 1997) se v Indii věnovala charitativní činnosti a péči o chudé nemocné, pro něž založila a organizovala řadu nemocnic. Vystudovala homeopatii u velmi známého indického lékaře Dr. Divan Jai Chanda a nejen že ji široce používala ve svých nemocnicích, ale také ji sama praktikovala jako homeopat nelékař nebo asistovala homeopatickým lékařům. Založila také v roce 1950 homeopatickou lékárnu v Kalkatě. (Zdroj: Dana Ullman,MPH)

Věřím, že srdce každého homeopata je, dokonce bez ohledu na jeho náboženskou víru, tímto dnešním aktem a uznáním zásluh velmi potěšeno.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *