Nový vzhled Homeopatie.cz

4.12.2014 | Ing. Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz | Aktuality | 3 komentáře

Vážení homeopaté, pacienti, klienti, uživatelé,

server Homeopatie.cz je zde s vámi již 16 let. Za tu dobu jsme publikovali mnoho článků, kazuistik, popisů homeopatických léků, rozhovorů či aktualit, které jistě přispěly k rozvoji homeopatie v České republice i na Slovensku. Na jaře jsme zaangažovali nového redaktora, zvolili nový koncept a redakci více zprofesionalizovali. Možná jste zaznamenali, že se toto projevilo ve větší četnosti, pravidelnosti, a doufám, že zejména v obsahové kvalitě publikovaných materiálů.

Webové technologie od dob kdy jsem homeopatii.cz navrhoval v poznámkovém bloku poněkud pokročily a též design webových stránek i přes postupná vylepšení, která jsme během let aplikovali již nebyl adekvátní době. Nyní tak nastal čas na zásadní redesign celého webu. Změnila se jak grafika, tak uspořádání. Doško k zpřehlednění, přibyly nové funkce. Upozornil bych například na možnost psaní komentářů k jednotlivým článkům a novou sekci Otázky a odpovědi.

Doufám, že se vám nový vzhled a nové funkce webu budou líbit, rychle si je osvojíte a že přispějí k lepšímu poskytování informací o homeopatii jak odborné tak laické veřejnosti. Rádi též navážeme spolupráci s novými autory.

Na závěr vypisuji malou soutěž – kdo první napíše do komentáře k tomuto článku správně název léku z obrázku v záhlaví webu, obdrží zdarma nejnovější materii mediku z nakladatelství Alternativa – Ptáci, hledání svobody v oblacích.

Ptáci – hledání svobody v oblacích

Léky z ptačptaci-banner-homeopatieczí říše jsou jednou z nejnovějších kapitol ve vývoji homeopatie. Většina z nich prošla v nedávné době zkouškami a není ještě v repertoriích ani v materiích medikách. A tak je velkým přínosem anglického autora a homeopata Petera Frasera, že poznatky na tomto poli shrnul do knížky, umožňující studium jednotlivých léků.

Knihu lze zakoupit zde

Diskuze k článku (3 komentáře)

Vincent Kulcsár (15.12.2014 v 19:55)

Dobrý den, Materie medika ptačích léků mi dnes přišla. Už jsem jí začal číst a vidím, že jsou v ní velmi cenné homeopatické informace o této říši.

Velmi pěkně děkuji :-)

Filip Čehovský (5.12.2014 v 8:49)

Ano přesně tak. Typická pulsatilla je tmavší a uzavřená. Tahle je ale hezčí :-) Vyhrál jste a knihu posíláme.

Vincent Kulcsár (4.12.2014 v 21:01)

Dobrý den, myslím si, že obrázek v záhlaví webu je Pulsatilla nigricans (pratensis). Stonek sice není chlupatý a okvětní lístky jsou více otevřené, ale dlouhé tyčinky se žlutými prašníky jsou celkem charakteristickým znakem této rostlinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *