Případ Carcinosin – reakce na očkování

12.1.2016 | Marie Valášková | Valaskova43@seznam.cz | Případy | 3 komentáře

hp-lektor-valaskovaVětšinou popisuji případy, které sleduji delší dobu, tento je výjimkou. Rozhodla jsem se jej popsat, protože je to příklad výborné reakce na celostně podaný Carcinosin, a to jak na fyzické, tak na mentální úrovni.

V dubnu se ke mně objednala matka se svým šestiletým synem s prvky autismu. Na první konzultaci dítě přinesli jeho starší sourozenci. Chlapec nechodil, měl pleny, měl problémy se spánkem, sám se nenajedl, nemluvil, byly diagnostikovány prvky autismu. Bral léky na epilepsii, podle matky, ale záchvat nikdy neměl.

Na vstupní konzultaci jsem se ptala na průběh těhotenství, porodu, poporodní vývoj. Dítě se zastavilo v normálním vývoji po očkování „hexa“ vakcínou. Chlapec přestal spát, opakovaně a dlouhodobě zvracel, plakal a jeho vývoj se zastavil. Časem se objevily prvky autismu. Chlapec nemluvil, ale vypadalo to, že většinou chápe, co se po něm chce. Podala jsem Carcinosin 200C večer a 200C ráno. Hned další den mi volala matka, že dítě spalo celou noc a reaguje jinak, nedovedla přesně popsat co má na mysli, ale měla dojem, že dítě se chová jinak, je klidnější. Dítě také dochází na rehabilitaci, na hypoterapii, to jsou zajisté vhodné a důležité doplňkové terapie.

Chlapec trpěl na časté nechlazení, laryngitidy, na které dostával vždy antibiotika, a jejich průběh byl často komplikovaný, opakovaně musel být hospitalizován. Asi po 10 dnech od podání mi matka volala, že má obavy, protože u syna začíná nachlazení. Poradila jsem jí některé jednoduché postupy na zlepšení dýchání a poprosila jí, aby zkusila vydržet bez antibiotik. Stav se velmi rychle zlepšil a už se nikdy nevrátil. Další kontrola za 4 týdny – opakovala jsem jednu dávku Carcinosin 200C, hlavně proto, že se opět zhoršoval spánek. Dítě bylo klidnější, lépe se s ním komunikovalo, při stání byl stabilnější.

Na další kontrolu v průběhu prázdnin přišel chlapec sám – začínal pomalu chodit. Dnes ujde i 3 kilometry. Během léta jsem Carcinosin 200C ještě jednou opakovala (matka dostala dávku sebou a domluvily jsme se, že zavolá, kdyby se začaly vracet některé staré symptomy, hlavně nespavost). Matka také úplně vysadila léky na epilepsii. Dítě už je bez plen, dokáže se samo najíst, velmi se zlepšila jeho koordinace, stabilita a chůze. I v jiných projevech je veselejší, lépe komunikuje, je klidnější. V září byl na kontrolním EEG a vyšetření dopadlo velmi dobře, vlastně nebyl žádný nález. Po podání konstitučního léku je i zdravější, nachlazení nebo jinou akutní nemoc od začátku léčby neměl.

Snaží se o komunikaci, mluvit. Celkově se ale hodně změnil, má jiný výraz, úplně jiný pohled než když přišel poprvé. Vzhledem k dalšímu vývoji by bylo dobré, kdyby se zlepšilo jeho mluvení. Rozhodně nejsme na konci cesty, ale už teď si myslím, že je to malý zázrak. Je pravděpodobné, že některé symptomy se už nepodaří zlepšit, bohužel léčba byla nasazena dost pozdě a některé změny (poškození) jsou nevratné. Ale rozhodně nechci být špatným prorokem, uvidíme, jak se všechno bude dál vyvíjet.

Myslím si, že Carcinosin by podal každý žák prvního ročníku Homeopatické akademie, a tímto případem chci jen všechny povzbudit, aby to zkoušeli a mohli také zažít radost z úspěšné léčby.

Jak navracet a udržovat zdraví jemnými prostředky

Odborně praktikovaná homeopatie stimuluje životní sílu a dává nám mimořádnou schopnost vypořádat se i s přetrvávajícími či opakovanými problémy těla a mysli, s potížemi, které jsou často považovány za „nevyléčitelné“. Tříleté víkendové studium (10x ročně) je určeno všem, kdo mají zájem o hluboké poznání tohoto nejznámějšího tzv. „alternativního“ oboru léčby. Vyučovány jsou kromě klasické homeopatie také nové homeopatické metody, např. autopatie, zdravý životní styl a kombinace různých metod. Studium poskytuje znalosti pro profesionální praxi, stejně jako pro kvalifikovanou samoléčbu. Posluchači se setkávají se známými českými a zahraničními odborníky, jako jsou autoři knih Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Dr. Robin Murphy, Dr. Rajan Sankaran, prof. Anna Strunecká, DrSc, ad.

Podrobné informace o studiu a přihlášky zde

Homeopatická akademie

Diskuze k článku (3 komentáře)

Petra Blahova (21.1.2016 v 21:32)

Uzasne,
moc gratuluji k tak velkemu uspechu a preji aby se pripad dal vyvijel dobrym smerem. Nic nepovzbudi vic, nez kdyz ma prace a celozivotni cinnost smysl. Dekujeme za sdileni Vasich vedomosti a tesim se na dalsi supervize.

Vendula Nováková (20.1.2016 v 17:56)

Úžasné, stručné a přesto tolik vypovídající… moc děkuji paní Valášková za povzbuzení pro nás pro všechny a za to co děláte!

Blanka Pittnerová (14.1.2016 v 7:58)

Dobrý den,
paní Valášková jste skvělá a moc Vám za případ Carcinosin gratuluji a děkuji. Myslím si, že maminka chlapečka musí být v jiříkově vidění :-) přeji mnoho dalších úspěchů.
Krásný den
Blanka Pittnerová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *